עברנו לאתר חדש: www.mfink.co.il
או חפשו אותנו בגוגל: מ.פינק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

איך עובד מטף כיבוי

 
מבנים צריכים להגן על יושביהם מפני כל רע, יחד עם זאת, ישנם לא מעט אתגרים העומדים מול אותם מבנים. אחד המרכזיים שבהם זה ללא ספק סכנת האש. ההיסטוריה האנושית רצופה בסיפורים על שריפות ענק במרכזי אוכלוסין, שהותירו נזק רב בגוף וברכוש. כיום, המדינה המודרנית עושה כל שביכולתה על מנת להגן על תושביה, ולכן בכל מדינה, וכמובן גם בישראל, ישנם תקנות חמורות לכיבוי אש ולגילוי אש. חברת מ. פינק נמצאת כאן בשבילכם על מנת לעזור לכם להתאים את ציוד כיבוי האש המתאים ביותר לצרכים שלכם.
 
ציוד כיבוי אש עבר שכלולים רבים במהלך השנים, וכיום ישנן מגוון שיטות יעילות להתמודד עם מצבי חירות מסוג זה. אחת השיטות המובילות היא כיבוי באמצעות מטף.
 
 
מטפים
 
 
 
מטפים
 
 
 
מטפים
 
 
 
אופן פעולתו של המטף
 
מטף הוא אולי ציוד כיבוי האש המוכר ביותר, שכן ניתן למצוא אותו בכל בניין. הצבע שלו אדום, והוא בולט מאוד לכל עין. המטף מכבה את האש באמצעות חנק. אותו בלון אדום מלא בגז חנקן, שהוא גז כבד שיש לו נטייה לשקוע. כשמפזרים את הגז הזה על מוקד שריפה, החנקן שוקע ובכך מונע מהשריפה את אספקת החמצן שלה, ובצורה זו השריפה נחנקת בהיעדר חמצן.
 
יתרונותיו של המטף 
היתרון הגדול של המטף הוא בפשטות שלו, ובכך שאין צורך בהרבה מקום לצורך הצבתו. חשוב ביותר לבחור נכון היכן להציב את המטף על מנת שימלא את תפקידו בשעת שריפה. חברתנו תספק לכם מטפים בהתאם לצורך, ובנוסף תסייע לכם לקבוע מהו המיקום הטוב ביותר עבור המטף.
יתרון גדול נוסף של המטף הוא בכך שהכיבוי אינו מתבצע באמצעות מים, ולכן שיטת כיבוי זו יעילה במיוחד כששריפה פורצת במעבדות ובחברות המחזיקות ציוד יקר. מגע עם מים בדרך כלל הורס את הציוד הזה, ולכן כיבוי באמצעות מטף מעלה את הסיכויים להציל את אותו ציוד יקר.
 
 
 
מטף כיבוי
 
 
 
מטפי כיבוי
 
 
 
מטף
 
 
 
תחזוקת מטפים
החוק קובע לא רק את הצורך בהצבת מערכות כיבוי אש, אלא גם את הצורך בתחזוקתם. המטרה היא למנוע מצבים בהם מתגלה שהמטף חסר תועלת בשעת חירום. יש לדאוג באופן תדיר שחומר המילוי במטפים תקין, ומנגנון הלחיצה לא נהרס. חברת מ. פינק מספקת שירות זה ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד, כאשר כל הבדיקות מתבצעות בידי מהנדס כיבוי מוסמך.
 
מידע נוסף ניתן למצוא בעמודי האתר.
צרו קשר באתר או בטלפון: 6320033 - 03
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מ.פינק בע"מ | כתובת: אלטלף 19, יהוד | טל': 6320033 - 03 | פקס: 5334660 - 03 | דוא"ל: info@m-fink.com
 
+1