עברנו לאתר חדש: www.mfink.co.il
או חפשו אותנו בגוגל: מ.פינק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

מניעת נזקי אש - מתזים

 
בין אם מדובר בבית פרטי, במשרד או במוסד ציבורי, ספרינקלרים מספקים את המענה הטוב ביותר בשעת שריפה.

מי מכם שחושש מפני נזקי המים שהמתזים עלולים לגרום בשעת הפעלתם, כדאי שיזכור שנזקים אלו בטלים בשישים בהשוואה לנזקי שריפה שהתפשטה במהירות וכילתה כל מה שהיה במבנה.

מי מכם שסבור שניתן להסתפק בציוד כיבוי אש ידני, כמו מטפים, כדאי שיזכור שלא כל השריפות פורצות במקום מאויש, ובמצבי חירום, שבהם כל שנייה חשובה, לא כדאי להסתמך על תושייתו של יחיד סגולה שיבחין בשריפה ויכבה אותה. וכשמדובר במקרי חירום, בהם יעילות ואמינות הציוד לגילוי ולכיבוי אש יכולה לעשות את ההבדל שבין חיים למוות, לא כדאי להתפשר על פחות מהטוב ביותר.
 
 
מ. פינק - ציוד לכיבוי אש - ספרינקלים
 
 
 
ספרינקלים
 
 
 
ספרינקלרים
 
 
 
גילוי והתרעה מוקדמים!
המפתח לצמצום נזקי שריפה, הן ברכוש והן בנפש, הוא גילוי והתרעה מוקדמים ככל האפשר. פעמים רבות שריפות פורצות במקומות לא מאוישים ולכן עובר זמן רב עד שמבחינים בהן. מערכות גילוי אש, המזהות את השריפה מיד עם התפרצותה, מספקות התרעה ברורה לכל יושבי המקום, מאפשרות להשתלט על השריפה כבר בשלביה הראשונים ומונעות נזקים גדולים וחמורים פי כמה. ספרינקלרים או בשמם העברי "מתזים" - הם דוגמא טובה למערכת גילוי אש שכזו.
 
 
ספרינקלרים
 
 
 
בטיחות אש - ספרינקלרים
 
 
 
ספרינקל - מתז  - מ.פינק כיבוי אש
 
 
 
ספרינקלרים - גילוי אש וכיבוי אש בעת ובעונה אחת
בניגוד לאביזרים אחרים המשמשים אך ורק לגילוי אש (כמו גלאי עשן) או לכיבוי אש בלבד (כמו מטפים), ייחודם של המתזים טמון בעובדה שהם משמשים הן לגילוי אש והן לכיבוי אש. המתזים בנויים כמערכות של צינורות, המותקנים בתקרת כל חלל במבנה, שבהם נמצאים מים בלחץ גבוה. בקצהו של כל צינור ישנם מתזים, שבראשם יש לוחית מזכוכית, המונעת את זרימת המים במצב שגרה. בתוך לוחית הזכוכית יש נוזל מיוחד, שמתחמם כאשר הטמפרטורה בסביבתו עולה. התחממות הנוזל גורמת לניפוץ לוחית הזכוכית, וכפועל יוצא להתזתם של המים המצויים בצינורות
 
 
זמן התראה לכוחות הצלה
הפעלת המתזים למעשה מספקת התראה לכל יושבי הבניין שפרצה שריפה, גם אם מדובר בחדר מרוחק או לא מאויש. התרעה זו מאפשרת להם להתפנות מהמבנה בבטחה ואף להזעיק את שירותי הכיבוי וההצלה. בד בבד, המתזים גם מספקים מענה ראשוני לכיבוי שריפה: המים המותזים מאפשרים להשתלט על השריפה בשלביה הראשוניים, הם מונעים את התפשטותה למקומות אחרים, מונעים נזקים כבדים יותר לרכוש ואף פגיעות בנפש.

 
צרו עימנו קשר למידע נוסף ונשמח לסייע!1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מ.פינק בע"מ | כתובת: אלטלף 19, יהוד | טל': 6320033 - 03 | פקס: 5334660 - 03 | דוא"ל: info@m-fink.com
 
+1