עברנו לאתר חדש: www.mfink.co.il
או חפשו אותנו בגוגל: מ.פינק
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ציוד חובה בכל מבנה

 
ציוד כיבוי אש – כל מה שצריך למיגון מפני שריפות
מיגון עסק מפני אש הוא אחת הדרישות התלויות לפני בעליו על מנת לקבל רישיון פעילות. זאת משום שהאש, למרות היתרונות הרבים שלה, יכולה להיות גם מאוד מסוכנת. למעשה, היא יכולה להרוס ולכלות ציוד ואף מבנים, וכמובן שאם היא מתפשטת וגדלה, היא יכולה גם לסכן חיים. על מנת להתמודד עם מצבים שכאלה בצורה הטובה ביותר, כל בעל עסק צריך לדאוג להתקין ציוד כיבוי אש בחלל העסק.
 
 
מ.פינק - ציוד כיבוי אש
 
איזה ציוד צריך?
לפניכם רשימת ציוד כיבוי אש שתספק לכם את כל המידע על העזרים הקיימים. את הבחירה ביניהם יש לבצע על פי הנחיות מכבה האש למיגון העסק הפרטי שלכם:
 
 מטפים – העזרים הישנים והטובים. מדובר במכלים המגיעים בגדלים שונים ומכילים חומרים המסוגלים לחנוק את האש ולמנוע את התפשטותה. ישנם כאלה המכילים מים, אחרים המכילים קצף וכאלה המכילים גזים. הבחירה ביניהם צריכה להתבצע על פי החומרים העיקריים הנמצאים בבית העסק, שכן כל חומר במטף מיועד לכיבוי דליקות מסוגים שונים (שריפת נוזלים דליקים, דליקת עץ או נייר וכד').
 
 
ארון כיבוי + גלגלון – ארון ייעודי המכיל צינור כיבוי ארוך המותקן בשטחו החיצוני של המבנה ו/או בתוכו. כשמדובר בהתקנה פנימית היא מתבצעת, בדרך כלל, ליד פתחי המילוט, על מנת לאפשר שליטה טובה יותר על המתרחש. הצינור מחובר אל ברז מיוחד שפתיחתו גורמת לפריצה של מים בלחץ גבוה מהצינור, דבר שיכול לסייע מאוד בהשתלטות על דליקה.
 
גלאי עשן – גלאים בעלי חיישנים מיוחדים המזהים את קיומו של עשן באזור ומתריעים על כך בצפצופים רמים. אמנם הם משתייכים לקטגוריה של גילוי אש ולא של ציוד כיבוי אש, אולם בעזרתם מי שנמצא במקום יכול לדעת על כך שפרצה שריפה בשלב מוקדם, מה שתורם מאוד להצלחת ההשלטות על האש. את המערכת ניתן לחבר למערכת אזעקה, שיכולה ליידע את בעל המקום על הדליקה גם כשהוא לא נמצא בשטח.
 
אש - לא רק חמה ונעימה
 
• ספרינקלרים – מערכת המשתייכת גם לקטגוריה של ציוד גילוי אש וגם לקטגוריה של ציוד כיבוי אש. מדובר במערכת צינורות המותקנים על קירותהמבנה ותקרותיו, ואשר בקצה של כל אחד מהם יש ספרינקלר – מתז, העטוף במבחנת זכוכית. בתוך כל מבחנה יש נוזל מיוחד, אשר מתפשט בתוך המבחנה כשהטמפרטורה במקום עולה. כשפורצת שריפה הנוזל מתחמם ומתפשט וגורם למבחנות להתנפץ. כשזה קורה מים פורצים מהמתזים ומכבים את האש, או לכל הפחות מונעים את התפשטותה.
 
מ. פינק לשירותכם
חברתנו מתמחה בשיווק ובהתקנה של ציוד כיבוי אש מכל הסוגים. כל הציוד הנו מתוצרת החברות המובילות בתחום, ומשווק ללקוח באחריות מלאה. אם אתם מעוניינים למגן את העסק שלכם או את המבנה שבבעלותכם מפני שריפות בצורה הטובה ביותר, צוות המומחים שלנו ישמח לסייע לכם לבחור את כל מה שדרוש כדי שבמקרה הצורך תוכלו להתמודד עם המצב בצורה הטובה ביותר.
 
 לקבלת מידע נוסף צרו עמנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
מ.פינק בע"מ | כתובת: אלטלף 19, יהוד | טל': 6320033 - 03 | פקס: 5334660 - 03 | דוא"ל: info@m-fink.com
 
+1